دیبجیتال مارکتینگ
بازاریابی دیجیتال
کسب و کارهای دنیای امروز با سرعت بالایی به سمت استفاده از فضای دیجیتال برای توسعه و گسترش خود روی آورده‌اند و در چنین فضایی روش‌های بازاریابی سنتی دیگر جایگاه خود را از دست داده‌اند. در حال حاضر کمتر کسب و کاری را می‌توان نام برد که به دنیای مجازی روی نیاورده باشد و دست به دامان روش‌های دیجیتالی برای رسیدن به سود بیشتر نشده باشد. درست همین جاست که روش تبلیغات و سودرسانی کسب و کارها از شیوه‌های سنتی تغییر جهت داده و نوع کارآمدتری از تبلیغات مطابق با جهان امروز را انتخاب کرده که به بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ شناخته می‌شود.
این شیوه سالهاست که در کشورهای پیشرفته‌تر فعایلت خود را آغاز کرده و اکنون به جایگاه بسیار خوبی نزد کسب و کارهای مختلف در داخل کشورمان رسیده است.
دیجیتال مارکتینگ در حقیقت نقطه مقابل بازاریابی به شیوه سنتی است؛ این شیوه تبلیغاتی علاوه بر متکی بودن به ابزار مخصوص خود، نیازمند طراحی استراتژی‌های هوشمندانه؛ ابتکار و خلاقیت و همچنین تجربه بالاست تا بتواند به جایگاه مناسبی در حوزه پرازدحام رقابت در دنیای کنونی دست پیدا کند.
در حقیقت آنچه این شیوه را از روش‌های سنتی تبلیغات مجزا می‌کند، هوش و خلاقیت در استفاده از ابزاری است که اکنون بیش از هر چیز دیگری در اختیار انسان قرار گرفته است.
حرکت در مسیر تکنولوژی برای رسیدن به سودهای سرشار، شناسایی نیاز مشتری و پاسخ به آن، دست یافتن به روش‌های مبتکرانه و هوشمندانه و صرف کمترین هزینه برای رسیدن به بیشترین سود، وجه تمایز بازاریابی دیجیتال در مقایسه با شیوه‌های سنتی است.
در حقیقت وقتی می‌توانیم با ایجاد محتوای متنی، صوتی و بصری باکیفیت و خلاقانه و تنها با صرف چند کلیک، بازار هدف خود را شناسایی و مشتری بالقوه را به مشتری نهایی تبدیل کنیم، آیا صرف هزینه‌های سرسام‌آور بیلبوری برای قراردادن تبلیغات در معرض دیدِ افرادی که هیچ نمی‌توان تشخیص داد چه تعدادی از آنها به مشتری نهاییِ ما تبدیل شده‌اند، کار عاقلانه‌ای به نظر می‌رسد؟
در روش بازاریابی دیجیتالی ما با استفاده از ابزار موجود که در دسترس‌ترین نوع آن، اینترنت است به تولید محتوای خلاقانه و هوشمندانه از نوع محتوای متنی، بصری و صوتی و انواع دیگر آن می‌پردازیم و با استفاده از تکنیک‌های شناسایی بازار هدف آن را درست در معرض دید افرادی قرار می‌دهیم که شانس بالایی برای تبدیل شدن به مشتری نهایی و رساندن ما به سود بالا دارند.
گروه تبلیغات و بازاریابی دیجیتال ویشنو به طراحی استراتژی بازاریابی مختص کسب و کار شما می‌‌پردازد و با ارائه بهترین راهکار شما راه به سود واقعی نزدیک می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان همین حال تماس بگیرید.

09191921276-09120921276
©2018 Vishnu, All Right Reserved