تولید محتوا
چرا باید تولید محتوا کنیم؟

این روزها همه جا صحبت از تولیدمحتوای موثر هست. به‌طوری که در استراتژی بازاریابی شرکت‌ها، سازمان‌ها و برندها تولیدمحتوا جایگاه بسیار ارزشمندی پیدا کرده و حالا بخش مهمی از استراتژی مارکتینگ تمام کسب‌وکارهای اینترنتی رو به خودش اختصاص داده.
خب! اگر بخوایم به طور خلاصه تعریفی برای تولیدمحتوا ارائه بدیم باید بگیم که تولیدمحتوا یک سیستم کاملا هدفمند هست تا بر اساس اون اطلاعات خاصی رو در اختیار گروه خاصی از کاربران و مخاطبین خودمون قرار بدیم و اونها رو ترغیب کنیم تا کار مشخصی رو برای ما انجام بدن، به عنوان مثال ما یک محتوا درقالب متن، ویدئو، صوت و پادکست، تصاویر، فایل و ... در اختیار کاربران و مخاطبین سایت و شبکه‌های اجتماعی‌مون قرار بدیم و اونها رو ترغیب کنیم تا کالایی رو از ما خریداری کنند، فایل‌های ما رو دانلود کنند، از خدمات ما استفاده کنند و به مشتری نهایی ما تبدیل بشوند. خب هنوزم می‌پرسین که چرا باید تولیدمحتوا کنیم؟
اهمیت تولیدمحتوا
اهمیت تولیدمحتوا به اندازه‌ای هست که گفته می‌شه "محتوا پادشاهه" . خب این سوال مطرح میشه که در واقع چرا محتوا پادشاهه؟ قلمرو پادشاهی محتوا کجاست؟ و این پادشاه در قلمرو خودش چه اختیاراتی داره؟
باید گفت که "بله" در واقع محتوا پادشاهه! پادشاه قلمروِ بازاریابی اینترنتی یا همون دیجیتال مارکتینگ. محتوا، پادشاهه چون از هر طرف که بخواید وارد حوزه بازاریابی اینترنتی بشین باید دست به تولید محتوا بزنین؛ یا باید محتوای متنی تولید کنین، یا محتوای بصری و صوتی؛ و خلاصه اینکه چه قلم به دست بگیرین و نوشتن رو آغاز کنین و چه دوربین عکاسی و فیلم برداری تون رو بردارین و چه میکروفون، بلندگو و رکوردر صدا رو به دست بگیرین، باید در نهایت یکی از انواع محتوا رو تولید کنین و کالاها، خدمات و تولیدات رو در معرض معرفی به مخاطبین و مشتری‌ها قرار بدین و به سود مورد نظرتون دست پیدا کنین.
در واقع تولید محتوا بهترین روش برای جذب مشتری هست؛ چون در همه جای دنیا و در همه رسانه‌های جهان موفق شده که جایگاه خودش رو به عنوان ابزارِ کارآمد تبلیغات پیدا کنه. هر کسی در هر نقطه از دنیا می‌تونه سایت، وبلاگ یا شبکه اجتماعی شما رو بازدید کنه.
در حقیقت فرهنگ استفاده از محتوا روز به روز در حال گسترش هست و همه کسب و کارها تلاش می‌کنند تا با انتشار مطالب مرتبط با حوزه کسب‌و‌کار، خدمات و کالاهاشون رو به کاربران اینترنتی معرفی کنن و اونها رو به مشتری نهایی تبدیل کنند و به سود برسند؛ و یا اینکه اونها رو ترغیب به خرید، مشارکت و تعامل کنند و در نهایت به سود واقعی دست پیدا کنند.
هیچ فرقی نمی‌کنه که کسب و کار شما مربوط به فروش دستگاه‌های جوجه‌کشی باشه یا عرضه پوشاک، فروش لوازم آرایشی و بهداشتی باشه یا خرید و فروش املاک، در هر حوزه‌ای که فعالیت می‌کنین و هر کالا یا خدماتی که برای ارائه به مشتری دارین، برای تولید محتوای کسب و کارتون باید همین حالا دست به کار بشین. خب حالا متوجه شدین که محتوا پادشاهه و قلمرو این پادشاه روز به روز وسیع تر می‌شه.
حالا که به اندازه کافی متقاعد شدین و به اهمیت تولیدمحتوای و نقش اون در فروش کالاها و خدماتتون پی بردین وقتش رسیده که وارد عمل بشین و کار تولید محتوای سایت، پیج تبلیغاتی، شبکه اجتماعی و برندتون رو به یک تیم حرفه‌ای بسپارین.
گروه تبلیغات ویشنو با سالها تجربه در زمینه تولید محتوای حرفه‌ای در خدمت شماست تا بهترین، مناسبترین و موثرترین محتوای متناسب با کسب‌وکار شما رو تولید کنه و بیزینس شما رو به مشتری‌های بالقوه‌تون معرفی کنه.

برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیرین!

09191921276-09120921276
©2018 Vishnu, All Right Reserved