برندینگ و مشاوره تبلیغاتی
برندینگ و مشاوره تبلیغاتی
برندیگ در مفهوم ساده یعنی هویت‌سازی برای یک سازمان، یعنی متمایز کردن کالاها و خدمات از آنچه که رقبا تولید می‌کنند و آن را به مشتریِ خود ارائه می‌دهند. در حقیقت برندسازی یعنی درست کردن جایگاه واقعیِ خود در میان مصرف‌کنندگان و مشتریان.
در فرایند برندسازی باید یک نام تجاری، برای کسب و کار خود ایجاد و به وسیله آن نام برای کسب و کارمان هویت سازی ‌کنیم و آن را در ذهن مشتری‌ها برای همیشه به ثبت برسانیم، البته این فرایند آنقدرها هم که به نظر می‌رسد، آسان نیست.
انتخاب نام تجاری مهمترین و اساسی‌ترین گام در آغاز فرایند برندسازی است. وقتی در انتخاب نام تجاری از دانش، هوش و تجربه کافی برخوردار باشید می‌توانید با انتخاب یک اسم سرنوشت کسب و کار خود را تعیین کنید. اما در کنار انتخاب نام تجاری مناسب باید در انتخاب لوگو، رنگ سازمانی و طرح آن نیز به همان اندازه وسواس به خرج دهید تا نام و تصویر برند شما برای همیشه در ذهن مشتری ثبت شود و این تازه آغاز راه است چرا که برندسازی تنها در کنار تبلیغات موثر است که نام و نشان شما را برای همیشه در ذهن مشتری ثابت نگه می دارد. البته باید همیشه این نکته مهم را به یاد داشته باشید که شرط اساسی در ماندگار شدن نام شما و رسیدن به موفقیت، کیفیت مطلوب است چرا که همه این کارها را انجام می‌دهیم تا محصولی باکیفیت و خدماتی عالی ارائه دهیم.
در حقیقت برندسازی بخش مهمی از فرایند توسعه و گسترش یک کسب و کار است. تمام سازمان و کسب و کارهایی که به رشد خود می‌اندیشیند، به یک مشاوره برندسازی و تبلیغاتی نیاز خواهند داشت چون در بازار داغ رقابت و با وجود شیوه‌های مدرن رقابت، تبدیل شدن به یک برند خوب و قوی چندان هم آسان نخواهد بود.
انتخاب نام تجاری مناسب و تاثیرگذار، شیوه بسته‌بندی و ارائه محصولات و کالاها، ارائه استراتژی‌های بازاریابی و کانال‌های توزیع کالاها و خدمات از مهمترین کارهایی است که در فرایند برندسازی باید به آن نظارت شود.
گروه تبلیغات و بازاریابی ویشنو به عنوان یک مشاور تبلیغات تجاری با تجربه و قدرتمند بهترین راهکارها را برای توسعه کسب و کار شما پیشنهاد می‌کند. ما برای کسب و کار شما یک شخصیت برند مناسب طراحی می‌کنیم و آن را به مشتریان شما میشناسانیم و در مسیر این برندسازی، طراحهایی برای افزایش سود نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم.
همچنین به شما کمک می‌کنیم تا روش صحیح فروش محصولات، کالاها و خدمات خود را پیدا کنید و جامعه هدفتان را به خوبی بشناسید و برند شما را به گونه ای معرفی می‌کنیم تا به هدف مطلوبتان که دستیابی به سود بالاست نزدیک شوید.

برای مشاوره رایگان و اطلاع از خدمات گروه تبلیغات ویشنو همین حالا تماس بگیرید.

09191921276-09120921276


©2018 Vishnu, All Right Reserved